Visas kategorijas
EN
Par mums

Sākums>Par mums

Laipni lūdzam Bingo

FoShan TOUT Steel Co., Ltd ir profesionāls nerūsējošā tērauda izstrādājumu ražotājs Ķīnā. TOUT, kas dibināts 2011. gadā, Ķīnā ir īstenojis daudzus viesnīcu, tūrisma, būvniecības un mājas dekorēšanas projektus. Produkti ir pārdoti Eiropā, ASV, Austrālijā, Dienvidaustrumāzijā, Tuvajos Austrumos, Dienvidamerikā utt., Un ir ieguvuši labu reputāciju ar augstu kvalitāti, labu servisu un saprātīgu cenu.

TOUT galvenie produkti ir:

1/ nerūsējošā tērauda loksne: spogulis, matu līnija, iegravēts, reljefs, smilšu strūkla, pvd pārklājums.
2/ nerūsējošā tērauda caurule: doba / cieta caurule dekoratīvai vai rūpnieciskai caurulei, spraugas caurule, vītņota caurule, reljefa caurule, piederumi.
3/ nerūsējošā tērauda izstrādājumi: izgatavošana, mēbeles, viesnīcas projekts, interjera dizainera/arhitekta pasūtījuma izstrādājums.

TOUT piedāvā arī OEM un ODM pakalpojumus. Mūsu pieredzējušais inženieris pētniecības un attīstības nodaļā turpina izpētīt jaunus un funkcionālus produktus, lai neatpaliktu no tirgus pieprasījuma.

Mēs sirsnīgi sveicam jaunos un vecos klientus ar mums sadarboties, mēs darīsim visu iespējamo, lai jūs apmierinātu. Sazinieties ar mums tūlīt!